Sarapiku Vilt OÜ    (+372) 529 8067

 • Toodete tellimine ja arvete tasumine
  Valige välja endale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, vajutage lingile ”Soorita ost” ja seejärel valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis. Seejärel täitke tellimiseks vajalikud andmed ning vajutage lingile “Kinnitan tellimuse”.

Kauba eest tasumiseks on Teil järgmised võimalused:

1) Pangalink – mugavaim viis kauba eest tasumiseks teie internetipanga kaudu

2) Krediitkaardimakse –  Tasuge ostu eest krediitkaardiga. Pärast makse sooritamist palume KINDLASTI vajutada “Tagasi e-poodi” lingile! Vastasel korral ei registreeru Te süsteemis.

Sarapiku Vilt OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja  Sarapiku Vilt OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

3) Arvega tasumine – Koheselt laekub ka Teie poolt ankeedis täidetud e-maili aadressile Tellimusekinnitus ehk Ettemaksu arve.
Kui Te ei ole ettemaksu tasunud 3 päeva jooksul, siis üldjuhul me tühistame automaatselt ka Teie tellimuse.
Jälgige, et maksmisel märgite selgituste lahtrisse ettemaksu arve numbri.

Kui Te mingil põhjusel ei usalda internetist tellimist ja ei taha seetõttu sooritada ettemaksu kauba eest, palun jätke teade meie e-maili aadressile: info@sarapikuvilt.ee – leiame Teie jaoks muu lahenduse.

 • Tarneaeg
  Sarapiku Vilt OÜ e-poe poolt pakutav tootevalik ei ole masstoodang. Laos olemasolevad tooted postitame kolme tööpäeva jooksul, pärast kauba eest tasumist. Eritellimuste puhul ja juhul, kui toode laos puudub, võtab selle valmistamine aega kuni 2 nädalat, sõltuvalt toote omapärast. Toote valmimise tähtaja teatame Teie e-meilile. Lõplik tarneaeg sõltub valitud transpordiviisist ning sihtriigist. (vt. allpool)
 • Transport
  Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu, sõltuvalt teenuse pakkujast:
  1) Eesti Post riigisisene – Eesti sisene postikulu Eesti Postiga.
  2) Eesti Post ülemaailmne – posti saatmise kulud ülemaailmselt lennupostiga 19,99 EUR. Paki saate kätte Teile lähimast postkontorist. Kohale toimetamise aeg Euroopasse on üldjuhul 5 päeva ja mujale riikidesse umbes 10 päeva.
  3) SmartPost pakiautomaat –Kõikidel pakkidel postikulu 3,20 EUR.
  4) Omniva pakiautomaat – Kõikidel pakkidel postikulu 3,80 EUR.
  5) DPD pakiautomaat – Kõikidel pakkidel postikulu 3,20 EUR.
  6) Kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordiviise (DHL, Cargo, FedEx jm).
  • Kaupade tagastamine
  Kui meie poolt saadetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi on Teil 14 päeva jooksul õigus see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.
  Hind
  NB! Sarapiku Vilt OÜ e-poe kaupade hinnad sisaldavad kõiki Eesti siseriiklikke makse, kaasaarvatud käibemaksu 20%. Euroopa Ühenduse sisene kaupade liikumine (import-eksport) on tollivaba. Pakkide tellimiseks väljapoole Euroopa Ühendust tuleb kliendil arvestada võimalike kaasnevate tollimaksudega, mille klient peab kauba kättesaamisel tasuma oma sihtriigis.
 • Lisainfo
  Kui Teil tekib küsimusi meie toodete või nende tellimise kohta, võtke meiega ühendust e-meilil info@sarapikuvilt.ee .
 • Lõppsätted
  Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud müüjale tellimuse ja müüja on talle vastu saatnud arve selle tasumiseks.