Meriinovillane polosärk ELIOT KAPSA, Wundersocks

79.00 

Meeste 100% meriinovillane lühikeste varrukatega polosärk, krae ja metallist trukkidega. Merinovilla superomadused tagavad, et särk jääb lõhnavabaks ka pärast pikka aega kandmist. Polosärk on õhulisest meriinovillasest kangast.

Materjalid: 100% meriinovillane, 160 g/m2 kudum

Tootja: Wundersock, Itaalia

Kirjeldus

Lambavilla kiud on kohanenud äärmuslike tingimustega – loodud pakkuma kaitset nii külma kui kuuma eest. Meriinovill on kõige peenema ja siledama kiuga, seepärast ongi meriinovillased tooted pehmed ja ei ” torgi”.

Meriinovill oma loomuliku õhuvahetusega aitab reguleerida kehatemperatuuri ja äärmiselt efektiivne higi viimisel kehast eemale. Erinevalt õlil põhinevatest sünteetilisest kangast takistab meriino villakiud lõhnavate bakterite kogunemist ja ebameeldiva lõhna tekkimist. Peenekiuline meriino vill ei tekita sügelust. Ja kuna vill on looduslik materjal, on see biolagunev ja komposteerumine ei võta sadu aastaid.

Lisainfo

Värv

Hall, Valge

Suurus

2XL, meeste suurusnumber, 3XL, meeste suurusnumber, L, meeste suurusnumber, M, meeste suurusnumber, S, meeste suurusnumber, XL, meeste suurusnumber, XS, meeste suurusnumber

Teid võib huvitada ka...