Naturaalsest villast vilditud SUSSID Mel pruun

86.00 

Vildist käsitööna valmistatud sussid on pika kasutuseaga. Väga hea kvaliteediga naturaalne vilt on hästi vormi hoidev. Susside tald on tänu vildi paksusele veidike vetruv, väga mugavad kandes. Sussi välistald on naturaalsest kreppkummit, et ei libiseks ja oleks meeldivam. Naturaalne vill ei määrdu tavakasutuses, püsib pikka aega puhas. Vill juhib niiskust ja vildist suss ei hakka ebameeldivalt lõhnama.

Susside sisetald on vahetatav.  Sisetalla põhi on kaetud õhukese lateksi kihiga, mis aitab hoida sisetalda paremini sussis. Juhul kui suss tundub kitsas, saab sisetalla eemladada. Vildist susside mugavamaks jalga panemiseks on võimalik lõigata terava vaibanoaga lõhed sussi ülemisele äärele, vilt ei hakka hargnema.

Susside suurusnumbri valikul võiks arvestada ühe suurusnumbri võrra suuremaga, siis on mugavam. Abiks on allpool olev sussi suurusnumbrite tabel.

Materjalid: 100% vill , naturaalne kreppkumm (hüübinud lateks)

Suurused 36-47. Laost puuduvad suurusnumbrid võimalik osta eeltellimisega 2-3 nädalat.

Toodetud Nepaalis käsitööna, disainitud Šveitsis.

Kirjeldus

Suurustabel sussid

Hooldus: Ärge kasutage pesumasinat ega pesuvahendeid. Pesumasinad, agressiivsed seebid ja kemikaalid/alkoholid võivad põhjustada loodusliku lateksist taldade sulamist. Puhastage pind niiske lapiga, võib eemaldada mustuse sussi taldadelt söögisooda lahusega. Susside sisetallad on võimalik asendada.

Lisainfo

Suurus

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Teid võib huvitada ka...