Villasest vildist KAABU Espresso, Stetson

149.00 

Tänu oma veekindlusele on see hoolikalt valitud Stetsoni kaabu materjal eriti praktiline välitingimustes kasutamiseks. Hoolikalt töödeldud materjal, mis on valmistatud 100% Austraalia lamba villast, on soojendav ja mõnusalt pehme. Väga õnnestunud disain lummab ka oma elegantse välimusega, mida saab kombineerida paljude stiilidega.

Selle Stetson´i TRAVELLER kaabu välimus võlub teid stiili ja mitmekülgsusega. Kaabul allapoole suunatud esiosa ja küljed, on ühtaegu lihtne ja kaasaegne. See stiiliga kaabud on eriti populaarsed Euroopas.

Sisaldab loomset päritolu mittetekstiilseid osi.

Materjal 100% villast vilt.

Voodri materjal 100% puuvill.

Toode saadaval ilma suleta.

Kaabu suurusnumbri vähendamiseks info allpool olevas kirjelduses.

Toodetud Stetson´i poolt.

stetsoni edasimüüja eestis

Kirjeldus

KAABU SUURUSNUMBRI VÄHENDAMISEKS VILDIST RIBAD

Kaabu kübara on suurusnumbrit on võimalik vähendada spetsiaalsete vildist ribadega, millede üks pool liimuv. Ribadega saab kübara suurusnumbrit muuta ühe võrra väiksemaks, ehk siis kui kübar on 57/M suurus, siis ribade paigaldamisega saab suurusnumbri 56. Paigaldatakse kaabu sisse higipaela alla kas näiteks 2 tk või siis kõik 4 tk. Paigaldatavate ribade koguse ja asukoha kindlaks tegemiseks alguses mitte eemaldada paberit liimiga poolelt, prooviks panna ribad lihtsalt kanga ääre alla ja proovida kaabut pähe. Kui on ribade koht ja arv kindlaks tehtud, eemaldada riba liimiga poolelt kaitsepaber ja paigaldada liimiga pool vastu vildist kübara pinda. Hilisemalt on neid võimalik lihtsalt eemaldad.

Ribade paksus 3 mm. Komplektis 4 tk. Materjal 100% villane vilt, lisaks liimiga teip. Sarapiku poolt toodetud.

Soovi korral saame need lisada kübara ostule tasuta. Märkida kübara ostul sooritamisel eraldi märkustesse.

kaabu suurusnumbri vähendamise ribad
kaabu suurusnumbri vähendamise ribad
kübara suurusnumbri vähendamise ribad
kübara suurusnumbri vähendamise ribad

Lisainfo

Suurus

57/M, 59/L, 61/XL