Meriinovillased sokid GO ABS

18.00 

Nendel GO ABS sokkidel on põhja all kummi mummud mis takistavad libisemist. Mõeldud just sokipõisel käimiseks. Pehmed ja mugavad sokid on polsterdatud põhjaga ja valmistatud spetsiaalsest meriino villasegust. Aktiivsel kasutamisel ei määrdu kiiresti ega teki ebameldivat higilõhna. Spetsiaalne kudum soki säärel aitab hoida sokki jalas stabiilsena.

Materjalid: meriino villa 80%, polüamiidi 16% ja elastaani 4%.

Tootja: Wundersock, Itaalia

Kirjeldus

MERIINO VILLASED SOKID

Neid tooteid valmistades pööratakse tähelepanu üksikasjalikult detailidele. Kasutatakse ainult sertifitseeritud ja kvaliteetseid materjale. Need sokid on välja töötatud spetsiaalsetest materjalidest, mis vähendavad higistamist, hõõrdumist ja villide teket. Klientide soovil on sokkidesse sisse kootud hädaabinumber. Erilise koostise tõttu on  sokid temperatuuri reguleerivad, lõhnatud ja kergesti hooldatavad. Merino vill on õrn, looduslik kiud. Villastel esemetel võib rohkest kasutamisest tekkida topid ja see on normaalne. Toppide teke näitab materjali kõrget villasisaldust.  Toppe saab kergesti eemaldada kääridega või topieemaldajaga. Need on sokid, mis võivad teie elu muuta!

Materjalid: 80% naturaalne meriino vill, 16% polüamiid, 4% elastaan.

Pesujuhis: pestav max. 30°-40°, käsipesu või vastav pesuprogramm,  soovitavalt pöörates pahupidi ja kasutades villpesuainet.

Tootja Wundersocks, Itaalia.

Maaletooja: Sarapiku Vilt OÜ

Lisainfo

Värv

Hall

Suurus

36-38, 38-41, 41-43, 44-46