Mähkimisalus meriinovillane , magamisalus

65.00 

Pehmest meriinovillast  mähkimisalus või magamisalus voodisse. Samuti sobib beebile  põrandal tegelemise alusvaibaks .

Suurus: 96×94 cm

Vilditud täisvillane alusmatt on paksusega 4mm. Kasutatud on väga pehmet meriinovilla, mis on isegi väikese  beebi nahale meeldiv ja ei torgi.

Villane materjal on mustust hülgav, ei seo baktereid ega tolmulesta, seepärast on sobilik materjal ka allergiaprobleemide korral. Toode on masinas pestav!

Naturaalsest villaset alusmati põhiline eelis on hea hingavus ja niiskusimavus. Beebi ei tunne lamades kaelale või seljale tekkivat niiskust, vill on naha vastus alati paraja temperatuuriga, ei ole kunagi liiga jahe ega palav. Ideaalne materjal nii külmal kui ka soojal aastaajal!

 

Villast materjali võib pesta käsitsi või pesumasinas, kasutades villasele mõeldud pesuprogrammi ja spetsiaalset pesuvahendit.  Suurema määrdumise korral on soovitatav eelnevalt leotada leiges vees ca 15 min.

Pärast pesemist siluda kätega tasapinnal sirgeks ja jätta kuivama. Toodet võib triikrauaga aurutada ehk pressida või vajadusel keevas vees steriliseerida. (Kuumas vees ei tohi villast materjali keerutades liigutada, ainult õrnalt suruda vee alla!)

Laos olemas 1 tk. (võimalus täiendavaks ostutellimuseks)