Meriinovillast pikad aluspüksid ATAKA

69.00 

Naiste pehmed 100% meriinovillast pikad aluspüksid. Nendel pikkadel aluspükstel on pahkluu mansetid, mis takistavad pükste üleskerimist. Tänu meriinovillast kangale on nad niiskust imavad, lõhnakindlad ja antibakteriaalsed. Õhulise ja kerged, hea venivusega.

Kasutamiseks sügisel-talvel: sportimise, töötamisel, matkal, jahil , kalal.

Materjal 160 g / m2 meriinovilla, Mulesing Free sertifitseeritud

Tootja: Wundersock, Itaalia

Kirjeldus

Lambavilla kiud on kohanenud äärmuslike tingimustega – loodud pakkuma kaitset nii külma kui kuuma eest. Meriinovill on kõige peenema ja siledama kiuga, seepärast ongi meriinovillased tooted pehmed ja ei ” torgi”.

Meriinovill oma loomuliku õhuvahetusega aitab reguleerida kehatemperatuuri ja äärmiselt efektiivne higi viimisel kehast eemale. Erinevalt õlil põhinevatest sünteetilisest kangast takistab meriino villakiud lõhnavate bakterite kogunemist ja ebameeldiva lõhna tekkimist. Peenekiuline meriino vill ei tekita sügelust. Ja kuna vill on looduslik materjal, on see biolagunev ja komposteerumine ei võta sadu aastaid.

Lisainfo

Värv

Must, Sinine

Suurus

2XL, naiste suurusnumber, L, naiste suurusnumber, M, naiste suurusnumber, S, naiste suurusnumber, XL, naiste suurusnumber, XS, naiste suurusnumber

Teid võib huvitada ka...