Näokaitsemask meriinovillane, paksemast vildist

17.00 

Pestav näomask, mida saab korduvalt kasutada.
100% naturaalsest villast vilt on hingav ja antibakteriaalne materjal.
Laboris testimata toodet ei saa nimetada isikukaitsevahendiks, tootjapoolne garantii kaitsevõimekuse osas puudub.
Küll aga on sellel maskil funktsionaalne otstarve. Isiklikud kandmiskogemused andsid tulemuse, et  3 tundi järjest näo ees hoides ei teki kondensniikust sellisel kujul kui ehitusmaskides.
Maski sisse ei teki halba niisket tunnet, mis sünteetilisele materjalile tekib paari minutiga.
Prilliraami on võimalik kaitsemaski serva peale panna.  Vildimaterjal võtab kandes kandja näosuuruse ehk muutub kandes aina mugavamaks.
KAS KAITSEB KA? Ükski tavaline mask ei kaitse 100%. Kõige suurem kaitseefekt on võibolla vähendada riski teisi nakatada ise juba viirust kandes.
VAATA LISAINFOT näomaskidest: https://smartairfilters.com/en/blog/diy-homemade-mask-protect-virus-coronavirus/
PESTAV! Käsitsipesu või masinpesu villaprogrammiga ja villasele mõeldud pesuvahendi ja temperatuuriga.
Soovitus on pärast kandmist  kuuma  triikraua auruga läbi aurutada ja lasta õhu käes lõplikult kuivada enne järgmist kasutamist.
Villa sees väidetavalt bakterid ega tolmulestad  ei jää ellu (kuidas on aga erinevate viiruste bakteriga, puudub info teaduslike uuringute kohta).
Pärast pesemist täielikult kuivatada, enne kui uuesti kanda!!!
KUIDAS DESINFITSEERIDA: eelnevalt kergelt pestud mask loputada pesuvahendist, katta potis leige veega, kuumutada ja lasta keeda paar minutit, MITTE LIIGUTADA kuumas vees! See on täisvillase materjali puhul oluline! Küll aga võib õrnalt vee alla muljuda, et mask oleks keemisel veega kaetud. Seejarel tõsta kummidest puhtale taldrikule või sõelale, lase liigne vesi ära nõrguda,  lase jahtuda talutava temperatuurini ja puhta rätiku abil suru välja liigne niiskus. Mitte väänata, pigem rullida või lihtsalt muljuda! Seejärel jätta õhu kätte kuivama! Kuiva maski võib soovi korral kuuma triikraua auruga viimistleda, et anda paremat väljanägemist!
Peenekoelisele meriinovillale võib kandes tekkida topilisust, seda on kerge eemaldada topieemaldusmasinaga või maniküürikääridega (rebides tekkib topikesi juurde veelgi enam!)
Kui maski enam kasutada ei soovita, võib sünteetilisest materjalist kummid eemaldada ja maski tekstiilist põhimaterjal, 100% looduslik, sobib põletamiseks või komposteerimiseks.
Viies suuruses:
XS – lapsed 1-3 aastat  (kõrgus 100mm)
S –    lapsed 3-7 aastat (kõrgus110mm)
M-  lapsed alates 8.aastast ja teismelised, kitsama näoga naised  (kõrgus 125mm)
L-   naised, mehed (kõrgus 140mm)
XL- mehed (kõrgus 150mm)
Võtame otseloomulikult vastu ka tellimusi, kel soovi! Eriti hea maski saamiseks võib saata oma täpsed mõõdud – sentimeetrid ninajuurelt silmade vahelt kuni lõua otsani (sellele lisatakse veel olenevalt suurusnumbrist 2-4cm)!
SKU: N/A Kategooria:

Lisainfo

Suurus

L, M, S, XL

Värv

Must, Valge