Meriinovillane t-särk ALEA naiste, Wundersocks

59.00 

Naiste  100% meriinovillast t-särk  Alea on äärmiselt peene koega kangast, kerge ja õhuline. Särk on lõhnakindel, kuna kangas on antibakteriaalne. See särk sobib spordi- ja vabaajarõivaks. Mõeldud oludeks, kus vajate kergeid ja hingavaid riideid. Lamedad õmblused teevad kandmise mõnusaks.

Materjalid: 100% meriinovillane,  160 g/m2 kudum

Tootja: Wundersock, Itaalia

Kirjeldus

Lambavilla kiud on kohanenud äärmuslike tingimustega – loodud pakkuma kaitset nii külma kui kuuma eest. Meriinovill on kõige peenema ja siledama kiuga, seepärast ongi  meriinovillased tooted pehmed ja ei ” torgi”.

Meriinovill oma loomuliku õhuvahetusega aitab reguleerida kehatemperatuuri ja  äärmiselt efektiivne higi viimisel kehast eemale. Erinevalt õlil põhinevatest sünteetilisest kangast takistab meriino villakiud  lõhnavate bakterite kogunemist ja ebameeldiva lõhna tekkimist. Peenekiuline meriino vill ei tekita sügelust.  Ja kuna vill on looduslik materjal, on see biolagunev ja komposteerumine ei võta sadu aastaid.

Lisainfo

Värv

kollane, Must, Sinakashall

Suurus

2XL, naiste suurusnumber, L, naiste suurusnumber, M, naiste suurusnumber, S, naiste suurusnumber, XL, naiste suurusnumber, XS, naiste suurusnumber

Teid võib huvitada ka...