Meriinovillased sokid EXTREME

27.00 

Need ekstra pehmed ja mugavad sokid on polsterdatud põhjaga ja säärega. Valmistatud spetsiaalsest meriino villasegust, mis takistab villide teket, hõõrdumiset ja higi konsentreeumist. Aktiivsel kasutamisel ei teki ebameldivat higilõhna. Spetsiaalse kudumi kasutamine soki säärel aitab hoida sokki jalas stabiilsena.

Sobivad töösokina, matkal ja sportimisel nii sügisel kui talvel.

Materjalid: meriino villa 72%, polüamiidi 25% ja elastaani 3%.

Tootja: Wundersock, Itaalia

SKU: N/A Kategooria: Tag:

Kirjeldus

MERIINO VILLASED SOKID

Neid tooteid valmistades pööratakse tähelepanu üksikasjalikult detailidele. Kasutatakse ainult sertifitseeritud ja kvaliteetseid materjale. Need sokid on välja töötatud spetsiaalsetest materjalidest, mis vähendavad higistamist, hõõrdumist ja villide teket. Klientide soovitusel on hädaabinumber on sokkidesse sisse kootud. Erilise koostise tõttu on  sokid temperatuuri reguleerivad, lõhnatud ja kergesti hooldatavad. Merino vill on õrn, looduslik kiud. Villastel esemetel võib rohkest kasutamisest tekkida topid ja see on normaalne. Toppide teke näitab materjali kõrget villasisaldust.  Toppe saab kergesti eemaldada kääridega või topieemaldajaga. Need on sokid, mis võivad teie elu muuta!

Materjalid: 72% naturaalne meriino vill, 25% polüamiid, 3% elastaan.

Pesujuhis: pestav max. 30°-40°, käsipesu või vastav pesuprogramm,  soovitavalt pöörates pahupidi ja kasutades villpesuainet.

Tootja Wundersocks, Itaalia.

Maaletooja: Sarapiku Vilt OÜ

Lisainfo

Värv

TUMEHALL

Suurus

36-38, 38-41, 41-43, 44-46, 47-49

You may also like…