Meriinovillased sokid ALP WIDE

25.00 

Eriti laia soonikuga ja polsterdatud põhjaga meriinovillased sokid, villa sisaldusega 80%.  Need sokid aitavad ära hoida liigniiskust jalatsis,  ei teki ville ja hõõrdumisi. Aktiivsel kasutamisel ei teki ebameeldivat higilõhna.

Sobivad igapäevaseks kasutamiseks  turses või tüsedamatele jalgadele, diabeedi või vereringe probleemide puhul.

Materjalid: meriinovill 80%, polüamiid 16% ja elastaan 4%.

Tootja: Wundersock.

Kirjeldus

MERIINO VILLASED SOKID

Neid tooteid valmistades pööratakse tähelepanu üksikasjalikult detailidele. Kasutatakse ainult sertifitseeritud ja kvaliteetseid materjale. Need sokid on välja töötatud spetsiaalsetest materjalidest, mis vähendavad higistamist, hõõrdumist ja villide teket. Klientide soovitusel on hädaabinumber sokkidesse sisse kootud. Erilise koostise tõttu on  sokid temperatuuri reguleerivad, lõhnatud ja kergesti hooldatavad. Merinovill on õrn looduslik kiud. Villastel esemetel võib rohkest kasutamisest tekkida toppe ja see on normaalne, mis näitab materjali kõrget villasisaldust.  Toppe saab kergesti eemaldada kääridega või topieemaldajaga. Need on sokid, mis võivad teie elu muuta!

Materjalid: 80% naturaalne meriinovill, 16% polüamiid, 4% elastaan.

Pesujuhis: pestav max. 30°-40°, käsipesu või vastav villapesuprogramm,  soovitavalt pöörates pahupidi ja kasutades villpesuainet. Mitte kasutada pesupehmendajat ega kuivatusmasinat.

Tootja:  Wundersocks, Itaalia.

Maaletooja: Sarapiku Vilt OÜ

Lisainfo

Suurus

36-38, 38-41, 41-43, 44-46, 47-49

Värv

Hall, Must

Teid võib huvitada ka...