Lumelaua-, suusasokk TOUR meriinovillane

34.00 

Nendel kõrgetel meriinosokkidel on spetsiaalselt polsterdatud sääre- ja jalaosa. Pehmed ja mugavad suusasokid on valmistatud spetsiaalsest meriino villasegust, mis hoiab ära villide teket, hõõrdumiset ja liigset higistamist. Aktiivsel kasutamisel ei teki ebameldivat higilõhna. Spetsiaalse kudumi kasutamine aitab hoida sokki jalas stabiilsena.

Sobivad suusa- ja lumelauasokiks, matkamiseks ja pikkadele rännakutele.

Materjalid: meriino villa 78%, polüamiidi 19% ja elastaani 3%.

Tootja: Wundersock, Itaalia

Kirjeldus

MERIINO VILLASED SOKID
Neid tooteid valmistades pööratakse tähelepanu üksikasjalikult detailidele. Kasutatakse ainult sertifitseeritud ja kvaliteetseid materjale. Need sokid on välja töötatud spetsiaalsetest materjalidest, mis vähendavad higistamist, hõõrdumist ja villide teket. Klientide soovitusel on hädaabinumber sokkidesse sisse kootud. Erilise koostise tõttu on sokid temperatuuri reguleerivad, lõhnatud ja kergesti hooldatavad. Merinovill on õrn, looduslik kiud. Villastel esemetel võib rohkest kasutamisest tekkida topid ja see on normaalne. Toppide teke näitab materjali kõrget villasisaldust. Toppe saab kergesti eemaldada kääridega või topieemaldajaga. Need on sokid, mis võivad teie elu muuta!

Pesujuhis: pestav max.30°-40°, käsipesu või vastav pesuprogramm, soovitavalt pöörates pahupidi ja kasutades villapesuainet.

Tootja Wundersocks, Itaalia.

Maaletooja: Sarapiku Vilt OÜ

Lisainfo

Värv

Sinine

Suurus

36-38, 38-41, 41-43, 44-46, 47-49

Teid võib huvitada ka...